WYBÓR, KTÓRY
MA ZNACZENIE

Przychodnia Fiolka to miejsce, w którym fachowa wiedza i doświadczenie połączone zostały z miłą, ciepłą, domową atmosferą, a każdy pacjent, oprócz specjalistycznej opieki medycznej, otrzymuje również troskliwe przyjęcie i nasze pełne zaangażowanie.Jak nas znaleźć?

Nasza przychodnia mieści się w Warszawie przy alei Waszyngtona 26.


ZOBACZ MAPĘ


Grafik dyżurów

Sprawdź, kto z naszego zespołu jest aktualnie na dyżurze.


SPRAWDŹ GRAFIK


Zapraszamy w godzinach
Pon – Pt
9:00 – 21:00
Sobota
10:00 – 15:00
Niedziela
10:00 – 13:00

AKTUALNOŚCI


9 października 2020

W związku z ograniczeniami związanymi z pandemią COVID-19 przypominamy, iż w poczekalni przebywać może wyłącznie jeden opiekun wraz ze swoim zwierzęciem. Pozostałych oczekujących na przyjęcie oraz zakup leków lub karm prosimy o pozostanie przed wejściem lecznicy, z zachowaniem)…

16 września 2020

Alergia pokarmowa to choroba o podłożu immunologicznym, charakteryzująca się występowaniem objawów skórnych i/lub żołądkowo-jelitowych po spożyciu określonych pokarmów. Alergia może pojawić się u zwierzęcia w każdym wieku i, wbrew powszechnemu przekonaniu…

16 sierpnia 2020

Obok szczepień, odrobaczanie psa jest jednym z najważniejszych zabiegów profilaktycznych. Zarobaczone zwierzę uwalnia pasożyty, powodując zanieczyszczenie środowiska i zarażenie zwierząt oraz ludzi ze swojego otoczenia. Systematyczne odrobaczanie psa pozwala więc chronić nie tylko Twojego pupila, ale także pozostałych domowników przed zagrożeniem ze strony pasożytów.


CO MYŚLĄ O NAS INNI?

Kilka słów od naszych zadowolonych klientów…


Przewspaniała, pełna profesjonalizmu atmosfera. Mnóstwo serca, zrozumienia i dbałości zarówno o pacjentów, jak i ich stroskanych właścicieli. Pełen wachlarz usług na najwyższym poziomie, od diagnostyki, leczenia, opieki, na zabiegach pielęgnacyjnych kończąc. Polecam z całego serca.

MARTA OD NESKI I JAMIOd lat korzystam z opieki Fiolki nad moimi psami i choć nie jest to najbliższa przychodnia to nie zamienię jej na inne ze względu na jakość opieki nad zwierzakami. Fiolka oferuje szeroki wachlarz zabiegów i profesjonalną ekipę, zwierzaki lubią tu przychodzić.

KATARZYNA S.
ADRES

al. Waszyngtona 26
03-910 Warszawa
GODZINY PRACY

Pon – Pt:  9:00 – 21:00
Sobota:  10:00 – 15:00
Niedziela: 10:00 – 13:00


Copyright © 2014-2020 by Fiolka - Przychodnia weterynaryjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Michał Stokowski