OPINIE

Moglibyśmy napisać o sobie wiele

ZOBACZMY JEDNAK, CO MÓWIĄ O NAS INNI


Przychodnia weterynaryjna w której pracuje fantastyczny zespół lekarzy weterynarii godnych polecenia. Wiedza, doswiadczenie, pasja, intuicja.


MAŁGOSIA B.

Kadra jedna z najlepszych w Warszawie. Dr Basia Wiśniewska NIGDY nie pomyliła się w diagnozie, ma wielkie doświadczenie i mnóstwo zdrowego podejścia. Dr Darek Wiśniewski to jeden z najlepszych chirurgów jakich poznałem.


ANONIM

Jeśli coś przytrafi się Waszym pupilom to warto przyjść do Fiolki, gdyż lekarze z najwyższą starannością i profesjonalnym podejściem do zwierząt zaopiekują się nimi.


ADAM W.


NIE JESTEŚMY IDEALNI…

Każdemu pacjentowi staramy się zapewnić zarówno kompleksową opiekę medyczną, jak i troskliwe przyjecie oraz pełne zaangażowanie, przez co czas oczekiwania na wizytę jest czasem nieco dłuższy.


Przewspaniała, pełna profesjonalizmu atmosfera. Mnóstwo serca, zrozumienia i dbałości zarówno o pacjentów, jak i ich stroskanych właścicieli. Pełen wachlarz usług na najwyższym poziomie, od diagnostyki, leczenia, opieki, na zabiegach pielęgnacyjnych kończąc. Polecam z całego serca.

MARTA OD NESKI I JAMIVery skilled and friendly veterinary clinic, close to Saska. Doctors and staff are very nice and helpful, some speak English. Waits can be relatively long, especially on Monday evenings.

GUNTHER N.Doceniacie nasz wysiłek i trud

ZA CO SERDECZNIE WAM DZIĘKUJEMY!


Pełna diagnostyka. Super klimat tak dla psa jak i właściciela. Mój pies miał tam bardzo poważną operację chirurgiczną. Wszystko odbyło się profesjonalnie. Robin jest zupełnie zdrowy.


BEATA S.


Great place & Dr Wiśniewski is a very skilled surgeon, almost miracle maker, highly recommend! Very compassionate, you can see his passion for animals just by looking into his eyes…


BARBARA B.


Korzystam z usług tej lecznicy kilka lat. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Z czystym sumieniem mogę polecić dr Przybylską – baaaaaardzo polecam!


WIOLETTA M.


Od lat korzystam z opieki Fiolki nad moimi psami i choć nie jest to najbliższa przychodnia to nie zamienię jej na inne ze względu na jakość opieki nad zwierzakami. Fiolka oferuje szeroki wachlarz zabiegów i profesjonalną ekipę, zwierzaki lubią tu przychodzić.


KATARZYNA S.


Bardzo profesjonalna lecznica weterynaryjna, leczę tam wszystkie swoje zwierzaki.


ANONIM


Doskonała obsługa. Dr Przemysław Dziekan – klasa, zaangażowanie i profesjonalizm.


PATRYK P.


Super podejście, miła atmosfera. Długie godziny pracy, czysto, fajnie, spokojnie.


KONRAD F.


Super lecznica. Kompetentni lekarze. Polecam gorąco. Leczymy tu swoje koty od dobrych 6 czy 7 lat.


KAROL K.


A niektórzy z was

SĄ Z NAMI OD POCZĄTKU


Od 16 lat jestem wierna i przemieszczam się za dwójką-parą lekarzy… A że od jakiegoś czasu mają też swoją klinikę weterynaryjną, to JĄ polecam – Lecznica Weterynaryjna FIOLKA. Dr Basia Sękowska-Wiśniewska – wet z fantastyczną diagnostyką! Dr Darek Wiśniewski – chirurg, który podejmuje się operacji, gdzie inni mówią nie. Oboje są wetami, dla których weterynaria to pasja, ale cały personel FIOLKI to cudni i leczący z sercem weci!

Bia I.

Opinie o przychodni weterynaryjnej Fiolka w Warszawie

Copyright © 2014-2023 by Fiolka - Przychodnia weterynaryjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Michał Stokowski